خانه
محصولات
درباره ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
با ما تماس بگیرید
درخواست نقل قول
اخبار
اخبار شرکت
Anke International Co., Ltd.
خانه

Anke International Co., Ltd. کنترل کیفیت

تامین کننده قابل اعتماد، حمل و نقل بسیار سریع است

—— روح رحمان

ما واقعا خوش شانس هستیم تا همکاران تجاری مثل شما داشته باشیم.

—— آقای سام

بسیار خوب است که با شما همکاری کنیم. با تشکر از خدمات خوب و کیفیت بالا احساس کردم من واقعا از پشتیبانی شما قدردانی می کنم.

—— گیلبرت

چت IM آنلاین در حال حاضر
مشخصات QC

کنترل کیفیت کارخانه:

 

ما کارگران کنترل کیفیت خود را داریم و تمام احساسات قبل از زایمان با آزمایش دقیق انجام می شود.

بنابراین برای همه احساس ما ، ما می توانیم به شما ضمانت بدهیم ، کیفیت عالی است.

 

طی چندین سال توسعه ، نمدیهای مرغوب ما به بیش از 20 کشور جهان فروخته شده است ، و آنها همیشه از شهرت خوبی در سراسر جهان برخوردار می شوند.

 

تیم کنترل کیفیت ما مسئولیت کلیه خرید مواد و تولید و فرآیند آزمایش خواهد بود که نزدیک به 100 جزئیات برای آزمایش است ، بنابراین می توانید نسبت به کیفیت محصولات خود احساس راحتی کنید.

 

For any customers who have new idea or customized requirements, just let us know, we can according to your idea provide a unique design of the felts. برای هر مشتری که ایده جدید یا الزامات سفارشی ، فقط به ما اطلاع دهید ، ما می توانیم مطابق ایده شما طراحی منحصر به فرد از نمدها را ارائه دهیم. if any customers who send us the samples of some product,we will design and develop better ones based on the samples. اگر مشتریانی که نمونه برخی از محصولات را برای ما ارسال می کنند ، بر اساس نمونه ها ، آنها را بهتر طراحی و توسعه خواهیم داد.

 

Anke International Co., Ltd. کنترل کیفیت 0

 

CCPIT و احراز هویت:

 

In addition, we have put on record in ccpit and other institutions for a long time. علاوه بر این ، مدت مدیدی است که در ccpit و سایر موسسات ضبط کرده ایم. We can fulfill all the requirements of certificate of origin, invoice, packing list certification and so on. ما می توانیم تمام الزامات گواهی مبدا ، فاکتور ، صدور گواهینامه لیست بسته بندی و غیره را تحقق بخشیم. All documents are approved by ccpit, and customers can place orders with confidence کلیه اسناد توسط ccpit تأیید شده و مشتریان می توانند سفارشات را با اطمینان انجام دهند

 

Anke International Co., Ltd. کنترل کیفیت 1

اطلاعات تماس
Anke International Co., Ltd.

تماس با شخص: Mr. Guo q. Li

تلفن: +86 62870071 ext. 802

فکس: 0086-551-62870072

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)